There are no translations available.

Energooszczędne konstrukcje świetlne UCCOI

Bogata wiedza z zakresu obróbki tworzyw sztucznych oraz właściwości technicznych poszczególnych materiałów pozwoliła nam na opracowanie własnych nowoczesnych i stabilnych konstrukcji świetlnych, które mogą przybierać dowolnej wielkości wymiary, być „przytulone” lub zawieszane na różnych wysokościach i obszarach ścian bocznych i sufitów. Wykonane z lekkich płyt kompozytowych lub plexi mogą mieć nadrukowane, naklejone lub wygrawerowane dowolne wzory, obrazki i napisy.

Konstrukcje świetlne UCCOI mają wmontowywany autorski system podświetlenia diodami LED, które gwarantuje bardzo wysokiej jakości efekty świetlne i pozwala na znaczną oszczędność poboru prądu. System charakteryzuje długowieczność, doskonałe właściwości luminescencyjne oraz bogata kolorystyka możliwych do wyświetlania barw. Dostępne są w wersji dającej jedno i wielokolorowej. Natężenie światła i jego barwy można dowolnie sterować za pomocą zdalnego pilota.

Konstrukcje świetlne UCCOI stanowią idealne dopełnienie lub uzupełnienie miejsc mieszkalnych, biurowych i publicznych. Dużych gabarytów konstrukcje znajdują zastosowanie w restauracjach, pubach, klubach muzycznych, sklepach odzieżowych itp. Mniejsze stanowią element dekoracyjny głównie mieszkań, w tym salonów, sypialni, przedpokojów, holi, gabinetów i kuchni.